Zaburzenia lękowe a starania o ciążę

Witam, mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe. Przez dłuższy okres czasu brałam Seroxat, przeszłam psychoterpię i wspólnie podjęliśmy decyzję o odstawieniu leków. Chciałam zajść w ciążę. Niestety w trakcie badań i starań nawróciły lęki. Nie są takie silne , jak kiedyś, ale mam pogorszony nastrój. Prowadzący psychiatra zalecił powrót do leków. Tym razem dostałam Asertin. Boję się , czy leki zadziałają tak samo dobrze jak Seroxat. Czym różnią się substancje czynne tych leków?

same leki nie wylecza...potrzebna jest konkretna terapia...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza