Zaburzenia lękowe, depresja i traumatyczne przeżycia

Mam 37 lat.Jestem DDA.Mój tato był alkoholikiem,bronilam przed nim matke.Mama byla zimna, nie interesowała się mna. Tato umarł na raka płuc (papierosy).Mama jest adoptowana,w naszym małym miasteczku była wyzywana.Mam męża o b.niskim poczuciu własnej wartosci.4 lata walczyłam o życie córki z niedorozwojem lewego serca,wygralysmyWyniszczylam się.Druga ciaza nieplanowana,zagrozona,lezalam na lekach.Rodzilam między 3 a 4 operacja serca starszej córki.Jest zdrowa.Mąż i ja mamy depresję.Wrócił u mnie lęk

Jest Pani w bardzo trudnej sytuacji. Opisuje Pani również wiele wcześniejszych trudnych doświadczeń życiowych, które wpływają na Pani życie. W Pani sytuacji pomocne będzie skorzystanie z pomocy psychologicznej i psychoterapii, a okresowo również, ze względu na depresję, z pomocy lekarza psychiatry.

Dzień dobry,

Ma Pani świadomość tego co dzieję się z Panią (czy też mężem), teraz pozostaje "tylko" podjąć leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego (np.: IPiN) lub prywatnie (np.: Ośrodek Rasztów). W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry,

Ma Pani świadomość tego co dzieję się z Panią (czy też mężem), teraz pozostaje "tylko" podjąć leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego (np.: IPiN) lub prywatnie (np.: Ośrodek Rasztów). W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.