Zaburzenia lękowe i stres

Witam mam 20 lat, jakis czas temu przezywalem stresujacy dla mnie okres, po tym okresie zaczely pojawiac sie w mojej glowie leki ze umre na zawal, lub cos zwiazane z sercem. Po wykluczeniu przez lekarza problemow sercowych owe leki ustaly. Po 2 miesiacach leki wrociły tylko ze teraz w postaci ze kogos zabije, czy ze moge sobie cos zrobic, mam tez wewnetrzny strach jak mysle o tych lekach. Co to moze byc ??

Witam,

Rzetelna i pełna diagnoza Pana problemu oraz wybranie najodpowiedniejszej formy pomocy będzie możliwa na konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą. I do Tego właśnie Pana zachęcam. Pomoc może Pan uzyskać w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Leczenia Nerwic oraz w gabinetach prywatnych psychologów/psychoterapeutów.
Pana opis objawów może sugerować zaburzenia nerwicowe i związane ze stresem. Tego rodzaju trudności są wskazaniem do podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Nikt bez osobistego badania nie może diagnozować Pana dolegliwości. Stąd jak najbardziej namawiam na taką wizytę w np.: Poradni Leczenia Nerwic / Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) - gdzie najpierw zbada Pana lekarz, a następnie zaproponuje odpowiednią formę / metodę leczenia.