Zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego

Prawie od 1,5 miesiąca przyjmuję fluoksytynę 20 raz dziennie rano plus 0,5 mg xanaxu na noc. Brałam 5 miesięcy xanax 1-1,5 mg na dzień, leczę się na zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego. Od miesiąca mam wewnętrzne delirki, uczucie zimna w dzień i w nocy, poty. Chodzę na terapię beh.poznawczą. Ostatnio psych. mi tłumaczył że to objaw zmniejszenia dawki xanaxu, odstawienny. To jest strasznie męczące i mam dostać Tritico SR na noc 50. Mam do tego arytmię i zaburzenia rytmu.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Niestety farmakologia ma to do siebie,iż często wpływa negatywnie na organizm nie pomagając przy tym w leczeniu problemu. Generalnie standardowe metody zwykle prowadzą do wypisania recepty, a leki na takie dolegliwości tylko spowalniają prace naszego umysłu i zdolność do naturalnej autonaprawy.
Polecam hipnoterapię solution focused, dzieki której w bardzo krótkim czasie pozbędzie się Pani dolegliwości, w miły i przyjemny sposób. Zwykle jest to od 8 do 12stu tygodni, czasem nieco dłużej, lecz jest permanentne, naturalne, bez stosowania,często bardzo szkodliwych leków.
Hipnoterapeuci solution focused, zwykle oferują darmową wstępną konsultację podczas, której można sie wiele dowiedzieć na temat specyfiki obu naszych umysłów tj. intelektualnego oraz prymitywnego, fizjologii etc., otrzymuje się również nagranie terapeutyczne, ktore w znacznej mierze przyczynia się do złagodzenia obiawów
stresu, który z kolei jest najczestrzą przyczyną chorób podloża psychicznego.

Z wyrazami szacunku

Franciszek Bartkiewicz

Witam serdecznie,
proponuję,by zawnioskowała Pani o skierowanie do psychoterapeuty w ramach NFZ,lub znalazła Pani kontakt z kimś takim przez wyszukiwarkę.Psychoterapia nie tylko obnizy poziom Pani lęku,ale pozwoli przyjrzeć się jego przyczynom,które najczęściej tkwią we wczesnym okresie rozwoju a niepoznane i niezneutralizowane w porę,"odzywają się"w czasie póżniejszym,gdy sytuacja staje się jakościowo sprzyjająca.
Pozdrawiam i zachęcam.