Zaburzenia lękowe związane z wizytą u lekarza

witam,mam 22 lata i panicznie boje się lekarzy .Gdy czekam w kolejce ogarnia mnie wielki strach -wycofuje się ,a gdy próbuje się zmusić to na widok fartucha lekarskiego jestem wstanie się popłakać .Od dłuższego czasu mam problemy kobiece ,ale nie wyobrażam sobie wizyty u zwykłego lekarza ,a co dopiero u ginekologa . proszę o poradę .Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza