Zaburzenia miesiączkowania i bóle podbrzusza u 29-latki

Witam.Mam 29 lat.Od kilku lat mam pcosi problemy z miesiączką.Przez długi czas miałam plamienia non stop(czasami brązowe, czerwony skrzepy, przeważnie czerwoną krew).Dwa tygodnie temu ustąpiły,teraz mam śluz w kolorze lekko brązowym czasem z domieszką krwi.Od miesiąca boli mnie podbrzusze środek,lewa i prawa strona.Jest to kłująco-szczypiący ból.Boli cały czas.Byłam u lekarza ale on stwierdził że musi poczekać na badania a termin mam do kliniki na sierpnia 2015. Boję się że to coś groźnego :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Niemniej jednak warto wykonać USG jamy macicy.