Zaburzenia miesiączkowania i nieregularny cykl a starania o ciążę

Dzien dobry. Od dwoch miesiecy staramy sie z narzeczonym o dziecko. Miesiaczki bywaja nie regularne w ty miesiacu cykl wyniosl 29 dni. Zawsze okres trwal max 6 dni w ty miesiacu okres zaczol sie 1.01 i co dziwne trwa nadal lecz przez ostatnie 3 dni sa to lekkie plamienia. Odczuwam rowniez lekki ucisk w dole brzucha. Dodam ze dwa miesiace temu mialam zapalenie przydatkow i stosowalam macmirror oraz mefacit. Czy te plamienia i ucis moga oznaczac ciaze czy raczej powrot choroby??

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie wystąpiło to raczej ciąża jest mało prawdopodobna. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.