Zaburzenia miesiączkowania u 34-letniej miesiączki

Witam! Mam nieregularny okres, we wrześniu dostałam miesiączkę i krwawiłam cały miesiąc, udałam się do ginekologa zrobili mi usg, cytologie, badania: estradiol, FSH, LH, PRL-wszystko w normie, dostalam orgametril na uregulowanie okresu, po 9 dniach 24.10 dostałam miesiączkę która trwała 5 dni, w listopadzie i grudniu nie dostałam więc poszłam do lekarza i mi powiedziano ze ginekologicznie wszystko w porządku, kolejną miesiączkę dostałam 14.03 i krwawię do dziś, nie wiem co robić, proszę o pomoc!

Szanowna Pani!

Wydaje mi się,że powinna Pani wykonać jeszcze badania hormonów tarczycy, a jeżeli one również będą prawidłowe należy rozszerzyć diagnostykę szukając innych przyczyn zaburzeń krwawień miesięcznych np.cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia itd.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka