Zaburzenia migracji lewej półkuli mózgu
Witam mam pytanie miałem robione badanie TK wynik zaburzenia migracji lewej półkuli mózgu co to moze znaczyc pozdrawiam Lukasz

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowny Panie
Być może radiolog ocenił tak zahamowanie migracji komórek nerwowych w okresie prenatalnym. Myślę że powinien Pan skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który odniesie opis do zdjęć radiologicznych i stanu zdrowia.