Zaburzenia mowy i nadciśnienie a dopalacze u syna

Mój syn prawdo podobnie bierze dopalacze czasami ma zaburzenie mowy tak bełgota ma powiększone żrenice nadciśnienie i agresja co mam zrobić w tym przypadku

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza