Zaburzenia nastroju i zmiana relacji z chłopakiem

Witam. Jestem z chłopakiem 9 miesięcy, od tygodnia mam mieszane uczucia, nie wyobrażam sobie życia bez niego, zależy mi na nim, ale teraz mam inne uczucia niz na poczatku te motyle, dodam tez że płacze bez powodu od dwóch dni nic nie moge zjeść czuje ścisk w żołądku i w klatce piersiowej, czy to się leczy? Prosze o pomoc

Witam. Warte zastanowienia jest kiedy zaczęły się objawy czy kiedykolwiek w przeszlosci się juz pojawiały. Co takiego sie zmieniło w pani życiu i czego dotyczą obawy. W związku dwojga ludzi tak zwane motyle w brzuchu pojawiaja sie w poczatkowej fazie zwiazku później liczy się np poczucie bezpieczeństwa. Radze poszukac terapeuty lub lekarza w celu wykluczenia innych chorób. Pozdrawiam i życzę wszytkiego dobrego