Zaburzenia nastroju, płaczliwość, brak apetytu i brak energii życiowej

Witam, od dłuższego czasu mam tak, że nic mi się nie chcę, nie mogę spać, często płaczę, nie mogę się uczyć, prawie nic nie jem. Nie raz już myślałam o tym, żeby nałykać się jakiś tabletek.Rok temu zaczęłam chodzić do psychologa, bo miałam coś podobnego, ale w mniejszym stopniu (nieszczęśliwa miłośc), uczęszczałam tam przez pół roku i było w miarę dobrze, ale teraz wszystko wróciło z jakby 3-krotnym nasileniem.Co mam zrobić? Czy to depresja? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry, który po 1) zdiagnozuje Pani dolegliwości, a po 2) zaproponuje stosowne leczenie (np.: farmakoterapię i/lub psychoterapię).