Zaburzenia nerwicowe i osobowości

Zaburzenia nerwicowe u osoby z zaburzeniami osobowości, zespół depresyjny z moczeniem nocnym oraz Zaburzenia osobowości F 60. Chciałbym się dowiedzieć czy taka osoba co ma takie schorzenia rokuje poprawę oraz czy jest szansa wyleczenia oraz co oznaczają takie schorzenia ??????????? Bardzo proszę o opinię i diagnozę

to zalezy od tego co Ta osoba bedzie z soba robic....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza