Zaburzenia nerwicowe w 28 tygodniu ciąży

Witam mam pewne problemy od 4 dni mam zaburzenia nerwicowe lękowe deresja tak silna ze bylam u psychiatry który przepisał mi seronil 2 x 10 mg rano i po poludniu dodam ze jestem w 28 tygidbiu ciąży ale zaraz oszaleje bo kiedy ten lek zadziala ja juz nie spie prawie woogle mam takie silne lęki :(

Dzień dobry,

A może warto pomyśleć o alternatywie w postaci spotkań z psychologiem/psychoterapeutą (mając na uwadze to, że leki wpływają na płód) ?
Pełne efekty tego leku może Pani poczuć max do 1 - 2 miesięcy, a pierwsze efekty po ok. 2 tygodniach.