Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne u kobiety

Witam.proszę o wytłumaczenie dokładne czy kobieta może zajść w ciąŻę że zwierzęciem lub na odwrót? Dlaczego tak bądź nie.. choruje na zaburzenia obsesyjno kompulsywne i potrzebuje wytłumaczenia aby nie brzydzic się zwierząt np psa lub szynszyla ..pozdrawiam i dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma takiej możliwości gdyż materiały genetyczne człowieka i jakiegokolwiek zwierzęcia są różne i nie mogą połączyć się ich gamety.