Zaburzenia oddawania moczu i wynik badania kręgosłupa

miernie obniżona tarcza m-kregowaL1/L2 na tym poziomie niewielka uwypuklina tylna miernie lateralizująca na prawo z modelowaniem worka oponowego ze wwspółistnieniem drobnego osteofitu na tylnej krawędzi trzonu kręgu L1.mierne rozlużnienie pierścienia włóknistego krążka m-kręgowegoL5/S1 bez ucisku korzeni nerwowych.Czy to może być przyczyną z zaburzeniami w oddawaniu moczu.byłam na badaniu uro dyn tam wyszło mi naderaktywność pęcherza.Sikam nawet do 4 razy w ciągu godz dużo albo kila kropli.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Pani problem moze byc zwiazny z kregoslupem ,nadreakywnosc moze byc niezaleznym czynnikiem ,Od roku na rynku jest nowy ale dosc drogi preprat na recepte BETMIGa -cena moez byc od 150-do 250zl za 30 tab.