Zaburzenia oddychania u 2-latka podczas snu

Mum 2letni syn przesyaje oddech podczas sun co powinna zrobic

Warto zaobserwować jak zachowuje się wówczas klatka piersiowa .Przy zab.oddychania jest inny jej ruch np.zaciąganie międzyzebrzy,etc.jezeli skóra jest różowa dziecko jest spokojne to nie wpadamy w panikę.
A jeśli lęk jest silny to proszę udac sie do pediatry on zbada i przde wszystkim osłucha dziecko.

Pozdrawiam ciepło

konieczne jest badanie lekarskie i dalsza diagnostyka,lekarz pierwszego kontaktu może syna skierować na dalsze badania lub konsultacje np laryngologiczną. Pozdrawiam