Zaburzenia oddychania w nocy u 21-latki

Ci to jest cZesto w nocy bierze mnie takie cos,ze nie moge oddychac przez chwile.i cZasem w ciągu dnia ciezko mi sie oddycha.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Podaje Pani zbyt mało danych klinicznych. Można myśleć o astmie oskrzelowej, niewydolności krążenia czy o nerwicy z somatyzacją. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.