Zaburzenia oddychania związane ze stresem

witam Ostatnio przez dłuzszy okres czasu wszystkim sie przejmuje kazdym wyjsciem z domu, kazdym spotkaniem, kazda choroba ktora moze spotkac mnie lub kogos bliskiego kiedy zaczynam nad tym wszystkim rozmyslac nakrecam sie i mam problem z oddychaniem kiedy chce złapac pełny oddech czuje, ze sie blokuje i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic jest mi ciezko i meczy mnie to, ze wszystkim sie przejmuje

Witam

Objawy, które Pani opisuje mogą być wyrazem zaburzeń lękowych. Proszę się skonsultować z psychologiem, który oceni Pani obecny stan, wyjaśni związek między tym, co Pani czuje i co się dzieje w Pani ciele )w tym związek odczuwanego lęku z problemami z oddychaniem) i wskaże odpowiednie dla Pani formy pomocy.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza