Zaburzenia odżywiania i codzienne wymioty

Witam. Mam 18l. i od 9l. zaburzenia odżywiania. Jako dziecko, miałam wstręt do jedzenia, potem to ustało a w 3 gim ten koszmar wrócił w postaci głodówek i znacznej utraty masy ciała (170cm przy 48kg a dodam, że jestem sportowcem i mam sporo mięśni). Z czasem to przekształciło się w obsesyjne jedzenie i wymiotowanie. Dzisiaj jestem na etapie codziennych wymiotów, jestem wykończona, moje wyniki spadły, mam depresję i nie wiem gdzie szukać pomocy. Nikt nic nie wie. Proszę o radę, nie radzę sobię..

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć leczenie - w formie ambulatoryjnej (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego - w ramach NFZ, lub prywatnie) lub też proszę rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowna jest psychoterapia (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie z oddziałem dla osób z zaburzeniami jedzenia - link http://www.su.krakow.pl/o-k-kliniki-psychiatrii-dorosych-krakow). Poza leczeniem psychoterapeutycznym, proszę również udać się do lekarza psychiatry - jeżeli nie zdecyduje się Pani na leczenie szpitalne.