Zaburzenia odżywiania i uzależnienie od wymiotowania

chce się dowiedzieć czy mam zabużenia odżywiania jest to tak że przez kilka dni mogę nic nie jeść prawie nic a potem najeść się dużo ale nie 30000 cal naraz tylko w tydzień i myślę że jestem uzależniona od wymiotowania nie wytrzymam bez tej czynności,najwięcej kiedy nie wymiotowałam to okres 2 tyg ale wtedy przyjmowałam leki przeczyszczające.

Myślę, że może mieć Pani zaburzenia odżywiania ciężko określić czy to bulimia, czy początki anoreksji, ale jeśli to co się z Panią dzieje bardzo Panią niepokoi proszę zgłosić się jak najszybciej przede wszystkim do psychologa. Bo leczenie zaburzeń odżywiania to przede wszystkim leczenie psychologiczna w drugiej kolejności leczenie dietetyczne.

Witam, po podanych objawach można podejrzewać zaburzenia odżywiania. Polecam wizytę u lekarza lub psychologa Takie na przemienne głodzenie się i objadanie się połączone w zachowaniami kompensacyjnymi (wymioty) mogą wywołać poważne problemy zdrowotne

Dzień dobry
.Warto skonsultować to ze specjalistą. Najlepiej z psychologiem który zajmuje się zaburzeniami odżywiania aby ocenił na ile sprawa jest poważna.