Zaburzenia odżywiania, stres, brak motywacji

Mam ciężki okres w życiu, zaczęłam studia, rozstałam się z chłopakiem i trudno mi się z tym pogodzić. Nie mam motywacji do niczego, zaczęłam brać lek deprim 3 razy dziennie po 2 tabletki, dopiero 5 dni stosuję, lecz niepokoi mnie to, że wcześniej nie mogłam patrzeć na jedzenie, tak to przeżywałam wszystko, że prawie nic nie jadłam, a teraz ciągle jem, o wiele więcej niż normalnie. Czy ma to związek z tym lekiem? Boję się, że za bardzo przytyję, jem zdecydowanie za dużo.

Witam,
niestety portal internetowy ma liczne ograniczenia i nie pozwala na uszczegółowienie wywiadu, a zatem udzielenie jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego w sprawie leków i doświadczanych objawów najlepiej jeśli skontaktuje się Pani z lekarzem prowadzącym. Zachęcam też do rozważenia poddania się oddziaływaniom psychoterapeutycznym, które mogą znacznie zmniejszyć nasilenie symptomów oraz dać podstawy do przyszłego radzenia sobie z trudnościami.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl