Zaburzenia osobowości i zmęczenie

Witam, niedawno przebywałam w szpitalu, wyszłam z niego z rozpoznaniem zaburzenia osobowości mieszane i inne. Na początku czułam się dobrze natomiast teraz pojawiło się pogorszenie, czuje się cały czas zmęczona, każda rzecz do zrobienia sprawia mi problem, przy wszystkim czuję się słabo, najchętniej przeleżałabym całe dnie w łóżko nie kontaktując się z nikim, do tego mojego innego samopoczucia doszły silne bóle brzucha. Czy to początek depresji? Wizyte u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie.

Dzień dobry,

Pozostaje Pani czekać do wizyty lekarskiej.
Nikt przez internet, bez osobistego badania nie może diagnozować Pani dolegliwości.

Witam,
Może tak być,że ma Pani skłonnośc do reakcji hipochondrycznych w sytuacjach stresowych i niekoniecznie są one już depresją wymagającą powrotu do szpitala,ale nic nie stoi na przeszkodzie,by dała sobie pani prawo do zgłoszenia swoich niepokojów lekarzowi już teraz,przed terminem,prawda?Potrzebna jest Pani najwidoczniej większa opieka.Można także wniosklować o skierowanie do stacjonarnej opieki psychologicznej lub psychoterapeutycznej ,jeżeli sam lekarz tego nie proponował.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, jeżeli ma pani zdiagnozowane zaburzenia osobowości zachęcam do jak najszybszego podjęcia psychoterapii. Psycholog - psychoterapeuta (w tym przypadku polecam podejście psychodynamiczne) podczas pierwszych kilku spotkań zdiagnozuje raz jeszcze specyfikę pani zaburzeń i zaproponuje dalsze formy leczenia - prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.