Zaburzenia osobowości u mamy

witam mam pytanie u mamy stwierdzono zaburzenia osobowości ,wczesciej leczyla się na depresje .Chcialam zapytać jak można jej z tego się pomoc wyleczyć?A jeszcze chciałam wspomnieć ze od 2 miesięcy lezy w lozku i nie wstaje zalamala się całkowicie.zakodowala se w glowie ze ona już nigdy nie wstanie.prosze o pomoc gdzie mam się udac o pomoc do jakiego specjalisty? Za co z góry dziekuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Najlepiej zorganizować wizytę domową lekarza psychiatry, a jeśli nie ma Pani takiej możliwości - to lekarza POZ.