Zaburzenia pamięci i koncentracji a praca na dwie zmiany

Witam! Jakiś czas temu pisałam o swoim problemie z brakiem koncentracji,kłopotami z pamięcią,wieczną sennością i huśtawką nastrojów (z przewagą depresyjnych). Zgodnie z radami-zrobiłam badania krwi.Lekarz podczas kontroli oznajmiła,że wyniki mam super,a radą na problem było:nie ma na to suplementów, więc więcej ruchu i snu (da się więcej?).Pracuję na dwie zmiany,fizycznie,ale pracy nie mogę zmienić.Jestem załamana.w wieku 23 lat na nic nie mam siły,wszystko odkładam na "jutro",wieczne zapominam
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Witam,

Być może problemy z Pani nastrojem wynikają z sytuacji życiowej w jakiej Pani się znajduje. Ciężka praca wpływa na samopoczucie i zdrowie.
Warto aby zadbała Pani o swoje podstawowe potrzeby: sen, jedzenie, kontakty ze znajomymi. Praca czasami jest ucieczką od głębiej trapiących nas problemów i ucieczka w nią jest pozornym rozwiązaniem W ten sposób tworzy się błędne koło. W Gdańsku można skorzystać z psychoterapii w ramach NFZtu. Może pomóc to Pani w przyjrzeniu się sobie, w jaki sposób traktuje Pani siebie i czemu nie potrafi Pani zadbać o ważne dla siebie rzeczy.
pozdrawiam

0

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty