Zaburzenia pamięci i koncentracji u 50-latki

witam Mam 50 lat i często brak mi słów zapominam o prostych sprawach,bardzo komplikuje mi to zycie zawodowe.czuje sie tak jak bym miała depresje.Lekarz powiedział mi na te problemy,że wszyscy jestesmy zmeczeni i tak wizyta sie zakończyła. Mam lekko podwyższony cholesterol. Na co powinnam zwrócić uwagę jak leczyc sie samemu? dziekuje pozdrawiam

Pozdrawiam

Witam, ze względu na Pani wiek opisane objawy prawdopodobnie są związane z zaburzeniami hormonalnymi typowymi dla wieku około klimakteryjnego. Wskazana byłaby moim zdaniem konsultacja u ginekologa-endokrynologa oraz ewentualnie neurologa z racji zaburzeń pamięci.Pozdrawiam