Zaburzenia pamięci i osłabienie zdolności logicznego myślenia

Dzień dobry, mam 27 lat, od jakiegoś czasu mam zaburzenia pamięci, osłabienie zdolności logicznego myślenia. Nie potrafię się uczyć i nie radzę sobie w pracy.Zauważyłam także ciągłe zmęczenie;nie mogę przypomnieć sobie znanych mi słów.Przestaje rozmawiać z innymi bo nie wiem co powiedzieć.Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po 1) zdiagnozują Pani dolegliwości, a po 2) będą w stanie zaproponować odpowiednie poostepowanie (o ile będzie to "konieczne") (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Szanowna Pani,
zachęcam do wizyty u neurologa wykonania EEG, jeśłi badanie wykaże zaburzenie pracy fal mózgowych warto rozważyć treningi EEG Biofeedback są bardzo skuteczne w niwelowaniu opisanych przez Panią zaburzeń.

Proszę zgłosić się do lekarza. Podobne zaburzenia mogą być wynikiem nadmiernego stresu, potrzeby zmian, ale także mogą być sygnałem trudności czy zaburzeń neurologicznych lub psychicznych (no depresji). Diagnostyka zdeterminuje leczenie.