Zaburzenia pamięci i wynik badania TK oraz MR

Mam ogromne problemy z pamięciom, bardzo przeszkadza mi to w pracy. Tomograf nic nie wykazał, rezonans zaś - rozsiane ogniska hiperintensywne w podkorowej i okołokomorowej istocie białej płatów czołowych i ciemieniowych, obrazMR nie jest jednoznaczny. Od 2 lat rezonans jest taki sam, po podaniu kontrastu nic się nie zmienia. Lekarz każe czekać i powtarzać rezonans. Wyniki podstawowe, TSH, USG tętnic mam dobre. Co jeszcze mogę zrobić by ustalić przyczynę takiego stanu pamięci. Błagam o pomoc!

Witam,
myślę, że powinna Pani zrobić badanie neuropsychologiczne, które odpowie na pytanie czy mamy do czynienia z zaburzeniami pamięci na tle organicznym; sprawdziłabym też dla spokoju pozoim wit. B12 we krwi.
pozdrawiam