Zaburzenia pamięci u 28-letniej osoby

Witam, mam 28 lat i od jakiegoś czasu pojawiają się u mnie kłopoty z pamięcią, znajomi wspominają różne przeszłe wydarzenia, a ja ich najzupełniej nie pamiętam, choć w nich uczestniczyłam. Dotyczy to zarówno dawnych wydarzeń jak i niedawnych, ponadto coraz częściej pojawiają się u mnie kłopoty z pisownią, niekiedy nie wiem jak poprawnie napisać bardzo prosty wyraz, łapie się na strasznych błędach ort., gdzie zawsze byłam prymuską w tym zakresie :( Nie wiem co robić. Gdzie powinnam sie udać?

Dzień dobry,
proszę udać się na konsultację do neurologa, który następnie może zlecić dalsze badania, które pozwolą odpowiedzieć czy pani dolegliwości mają jakieś podłoże chorobowe. Dopiero w dalszej kolejności może być pomocne udanie się do psychologa czy neuropsychologa w celu zdiagnozowania pani funkcjonowania poznawczego. W pierwszej kolejności jednak neurolog.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Witam

Polecam badanie neuropsychologiczne i wizytę u neurologa. Pełna diagnoza umożliwi odpowiedź na pytanie, skąd się biorą opisywane przez Panią trudności.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Witam, proszę niezwłocznie udać się do neurologa który oceni Pani stan zdrowotny i w razie potrzeby skieruje na określone badania. Pozdrawiam, Monika