Zaburzenia przedsionkowo-komorowe w wyniku Holtera serca

witam , córka miała badanie holterem serca . Wnioski w opisie to zaburzenia przedsionkowo komorowe , blok I/II , łagodna arytmia. Wizytę u kardiologa mam za miesiąc. Córka ma 14 lat . Moje pytanie czy może cwiczyć na w-f , czy może biegać na czas ? Dziękuję za odpowiedź . Beata Sitek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biegi na czas i intensywny wysiłek nie jest wskazany.