Zaburzenia równowagi a otępienie

Witam, od kilku miesiecy (z przerwami dobrego samopoczucia) mam ponizsze objawy: zaburzenie rownowagi, uczucie otepienia, trudnosci z koncentracja, krotkotrwale zaniki pamieci np.nie umiem policzyc ile jest 5 x7, czasem mam wrazenie ze podloga pode mna sie zmienila, szybko sie denerwuje, zmiany nastroju, brak jakichkolwiek boli. Co mi dolega? Blagam!

Witam,
najwłaściwiej będzie najpierw powierzyć problem lekarzowi i zrobić badania a jeśli jest to wynik przeciążeń psychicznych,zasięgnąć pomocy psychoterapeuty lub psychiatry.Na razie nie pisze Pani o trybie swojego życia,więc nie mamy prawa się domyślać.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,

Jedynie wizyta u specjalisty może wyjaśnić przyczyny Pani problemów. Sugeruję konsultację u neurologa, ewentualnie później psychiatra.