Zaburzenia równowagi, omdlenia i zaburzenia widzenia a możliwe schorzenia

witam, od ponad miesiaca jestem diagnozowana pod roznymi katami OB rosnie, w tej chwili 62, zelazo po kuracjach uroslo teraz do 31, limfocyty % ponizej normy, bo 16, leniwie rosna. ogromne bole miesni, kosci, stawow, bol paralizuje. do tego bardzo silne bole glowy, zawroty, zaburzenia rownowagi, omdlenia i zdarza sie ze wchodzi mi tzw. mgla na lewe oko. lekarze rozkladaja rece, jestem potwornie slaba, w bolu daja mi ulge zastrzyki. pomocy

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Myślę, że w Pani sytuacji wymagana jest kompleksowa diagnostyka internistyczna przeprowadzona w warunkach szpitalnych. Proszę porozmawiać o tym z Pani lekarzem POZ, który zdecyduje o ewentualnym skierowaniu do szpitala.