Zaburzenia rytmu serca u 18-letniej osoby

Witam mam mocne wolne i po chwili szybkie bicie serce bardzo mocno odczuwalne w klatce piersiowej kiedy denerwuje sie i nie tylko i jak poprostu tez ide sobie ulicą bez wysiłku jak sie denerwuje to nie mam tego co stres tylko rzadko ale jest to troszke bolesne i nie moge złapac czasem oddechu mam też to po seksie i nie wiem co mi może byc.Bardzo prosze o pomoc

Milena Lubowicz

Przede wszystkim należy udać się do lekarza rodzinnego, wykonać zapis Ekg i ewentualnie do rozważenia konsultacja kardiologiczna.
Pozdrawiam