Zaburzenia rytmu serca u 25-latki

witam mam 25 lat jestem szczupla osoba pale mialam juz 2 razy kolotanie serca zrobilam badania tarczycy i sa w normie cisnienie w normie akcja serca przyspieszona czasem 100 uderzen na minute mialam duzo stresow jak sie klade spac wieczorem mam wrazenie ze serce mi nie bije co moze mi dolegac prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać ekg serca. Prawdopodobnie jest to związane ze stresem.