Zaburzenia rytmu serca u 29-latki

Witam, chciałam się dowiedzieć czy powinny mnie niepokoić zmiany w biciu serca. Moje serce momentami ma jakby mocniejsze uderzenia. nie ma reguły kiedy to się dzieje, to nie boli mnie. Jest to uczucie jakby bardzo moce uderzenie co jakieś 30 sek, 1 min, to mi nie przeszkadza, więc w dzień tego nie czuję, ale zanotowałam, że wieczorem mam to codziennie. Jest to wyczuwalne jak położy się rękę na mojej klatce piersiowej i widoczne nawet gołym okiem. Mam 29 lat i nigdy nie miałam kłopotów z sercem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto wykonać badanie EKG oraz skonsultować się z kardiologiem.