Zaburzenia seksualne u 24-latka

Mam 24 lata, nękają mnie obsesje seksualne. Często poddaję się zjawisku iluzji kontroli. Przykład: masturbacja przyniesie pozytywne rzeczy w mym życiu. Utożsamiam samogwałt z samopoczuciem i wmawiam sobie, że przez niego mam problemy z koncentracją. Jak przerwać te błędne koło? Ze zdroworozsądkowego punktu widzenia autoerotyzm nie ma żadnych powiązań, jest to tylko moje magiczne myślenie. Pomocy! Z góry dziękuję, każda odp jest na wagę złota.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć Pana sytuację. Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który najpierw zbada Pana - a następnie zaproponuje odpowiednie postępowanie lecznicze. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - w Poradni Zdrowia Psychicznego.