Zaburzenia snu a brak apetytu

witam mam pytanko ja nie mam apetytu i chudnę i trochę widać mi kości czy to dlatego że nie mam 8 godzin snu

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza POZ, który oceni przyczyny Pana dolegliwości i wprowadzi odpowiednie leczenie.

Witam. Objawy, które Pani opisuje mogą być przyczyną przeżywanego stresu. Jeśli nie występuje taki w Pani przypadku, proponuje skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.