Zaburzenia snu, osłabienie siły mięśniowej kończyn i częste wypróżnianie po zapaleniu dopalacza

witam 4 dni temu zapliłem dopalacza i 3 dni temu troche wypiłem piwa od 3 dni nie moge spać ja juz rano wstaje to nogi i rece mam ja galerata i sałbe chodze co 2 godziny do toalety zeby robiec kupe i nie moge jakos mysleć i cos mi sie dzeje z oczami i tez nie moge spac na lewej i prawej i jak by lezął to słysze serce jak bije poruszam nogom z nerwuw byłem wczoraj w szpitalu pobrali mi krew wszstko ok robili mo ekg tez z serce wporzontku ale chiał bym wiedzec ile mnie to jeszcze bendzie czymc

Dzień dobry,

Chyba nikt nie jest w stanie Panu odpowiedzieć, bo nie wiadomo jaką substancję Pan przyjął.
Jeżeli objawy będą się nadal utrzymywać, warto udać się ponownie na wizytę do lekarza.

Dzień dobry.

Jak Pan opisał, poddał się Pan badaniom lekarskim. Jak rozumiem, poinformował Pan lekarzy o przyczynie Pana stanu (dopalacze). Jeżeli nie - należałoby się tą informacją koniecznie podzielić.

Pozdrawiam.