Zaburzenia snu u 2-letniego dziecka

Witam. Moja 2 letnia córeczka cały dniami krzyczy o picie. Również w nocy budzi się pary razy z tym samym rzadanien. Podobno to może być objaw anemii. Ostatnio nie robilam jej badan w tym kierunku gdyż przebywamy za granica od paru miesięcy. Ale po porodzie obie mialysmy anemię. Czy to może być prawda z tym ciągłym wolamiem o picie ?z gory dziękuje

Witam
Trudno jest postawić jednoznaczną diagnozę u dwulatka nie widząc dziecka.
Rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji
Jeżeli dzieje się cokolwiek niepokojącego w rozwoju lub zachowaniu dziecka,
należy jak najprędzej udać się do lekarza. Lekarz zdecyduje jakie badania
należy przeprowadzić i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią. W Pani opisie oczywiście zwróciłem uwagę na sprawę zdrowia Pani córki. Poza tym jednak zwróciła mi uwagę informacja, że Jesteście Państwo zagranicą. Pojawiła mi się taka obawa, czy Macie tam zapewnione ubezpieczenie i dostęp do lekarza. Znalezienie się z córką u lekarza jest teraz priorytetem. Nawet jeśli Pani hipoteza jest prawdziwa to anemia dla dwulatki może być groźna dla zdrowia i życia. Ostateczną diagnozę i zaordynowanie właściwego leczenia może dokonać tylko lekarz pediatra. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/