Zaburzenia snu u małego dziecka

Witam Jestem wykończona. Mój synek budzi sie około 2-3 i nie śpi do 6 rano. Płacze, nic nie pomaga. Gdy sie uspokoi odkładam go do łóżeczka zasypia ale po 15 minutach znowu to samo. Smaruję mu ząbki, podaje syropki przeciwbólowe i nic. Dodam ze wcześniej budził sie tylko raz w nocy, ale dostał smoczka i spał dalej. Problem zaczął sie miesiąc temu. Jestem młodą mama i nie mam kompletnie pojęcia co robię nie tak. pomocy!!

Milena Lubowicz

No niestety nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Małe dzieci przechodzą różne etapy. Powodów budzenia nocnego może być bardzo wiele. Może to wina ząbkowania (nie wiem ile dziecko ma miesięcy, albo jest głodne czy spragnione, może boli go brzuszek, a może miał zły sen? Musi Pani dziecko obserwować, próbować różnych metod, aż w końcu się uda. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam