Zaburzenia świadomości a schizofrenia

Witam, mam pytanie w wyniku stresu pewnego dnia jakby cala moja przeszlosc przestala mnie znaczenie, tzn moje cialo na nia niereagowalo, bo gdy stsralem sie o niej myslec bolala mnie glows zamiast no zastrzyky energii cxy uczucia smutku a mam 100x lepsza wyobraznie czy to mogs byc problemy z neuroprzekaznikami? czy to moze byc schizofrenia?boje sie zapytac o to swojego psychiatre ;/

Dzień dobry,

Najlepsze co może Pan zrobić to porozmawiać właśnie ze swoim lekarzem, który zna Pana osobiście i Pana historię leczenia.