Zaburzenia świadomości i bezsenność a problemy z kręgosłupem

WITAM CZY OD ODCINKA SZYJNEGO KREGOSLUPA MOZNA MIEC ZABURZENIA SWIADOMOSCI ,OTEPIENIE UMYSLOWE,BEZSSENOSC.DODATKOWO PODCZAS BEZSENNOSCI MIESZANIE SIE ROZNYCH MYSLI JAKBY SAMAM GLOWA MYSLALA.WIEM ZE TO DZIWNE PYTANIA.OCZYWISCIE DRETWIEJA MI RECE W NOCY I BOLI W ODCINKU SZYJNYM. ODCINEK C1-TH3.SPLYCONA LORDOZA SZYJNA. W TRZONIE TH3 OBECNY OK.6MM NACZYNIAK. BADANIE ROBIONE W 2010 ROKU.BARDZO PROSZE O DPOWIEDZ

część objawów może mieć pochodzenie od kręgosłupa szyjnego,ale wskazana dalsza diagnostyka-usg tętnic szyjnych,eeg-do decyzji lekarza neurologa,który Pana zbada