Zaburzenia świadomości i problemy z koncentracją a narkotyki

Witam! Mój problem polega na tym że mam zaburzenia świadomości, robi mi sie słabo oraz mam problemy z koncentracja, dlatego zastanawiam sie czy to nie guz mózgu. Mogę dodać, że 2 lata temu spróbowałem dopalaczy, jakiś miesiąc temu brałem amfetaminę( wziąłem z 5 razy) i palilem marihuanęprzez pare miesięcy , która rzuciłem wraz z nowym rokiem. Czy narkotyki mogą wywołać takie spustoszenie w psychice czy to cos innego?

Proszę udać się do lekarza na konsultację, oceni Pana zaburzenia i jeśli będzie potrzeba zleci badania diagnostyczne.

Środki psychoaktywne mogą mieć szeroki wpływ- być początkiem zaburzeń nerwicowych, a nawet psychotycznych. Dlatego zachęcam do konsultacji i diagnostyki psychologicznej.

Witam,

Uważam, że powinien się Pan udać do poradni leczenia uzależnień. Przygody z narkotykami w negatywny sposób wpływają na psychikę, mogą min nasilać zaburzenia lękowe.