Zaburzenia termoregulacji na tle nerwowym a zespół Da Costy

Na tle nerwowym ( przeszłam silną depresję) mam zaburzenia termoregulacji. Zrobiłam badania na tarczycę, ginekologiczne i gastroskopię - wszystko w normie. Podobno jest u mnie zespół da Costy. Zlewne poty twarzy i ciała utrudniają mi życie. Mam 56 lat i pracuję. Jak to leczyć?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Por.Leczenia Nerwic lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.