Zaburzenia widzenia i ból głowy a praca przy komputerze

Mam 27 lat i od pewnego czasu (4 lata) "widzę" na lewym oku taki jakby dymek. Okulista powiedział,że to zmęczenie oczu i dał krople-nie pomogło. Dzisiaj dodatkowo nagle zamazał mi się obraz w obu oczach i tak trwa od około godziny. Generalnie widzę ale dużo gorzej niż wcześniej. Boli mnie też głowa nad karkiem ale lekko. Pracuję przy komputerze-czy to może być spowodowane właśnie tym? Dziękuję za odpowiedź.
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Praca przy komputerze z pewnością nie wspomaga oczu. W przypadku objawów jakie Pani podaje należy ponownie zgłosić się do lekarza - okulisty.