Zaburzenia widzenia na jedno oko

Witam Będąc na zakupach w pewnym momencie poczułam jakbym prześwietliła oko chociaż raczej tak się nie stało. Później mi jakieś światło migało, nie widziałam nic jak patrzyłam centralnie (szara plama). Atak trwal około 30 minut i przeszedł w jednej chwili. Zostałam przebadana przez okuliste-pole widzenia, dno oka, tomografia oka (tak mówiła pani doktor). Wszystko ok. Neurolog stwierdził, że jestem neurologicznie czysta. A ja na to prawe oko widze bardzo niewyraźnie! W czym może być problem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli na prawe oko widzi Pani niewyraźnie, jasne jest iż istnieje jakaś patologia. Może wynikać ona zarówno z dysfunkcji nerwowych jak i zaburzeń w oku. Wskazana jest ponowna wizyta u okulisty z jasnym zaznaczeniem iż prawe oko niedomaga.