Zaburzenia widzenia po stosunku płciowym

Witam serdecznie, Cierpię na nietypową rzecz.. po stosunkach pulciowych (nie za każdym razem) występują u mnie zaburzenia widzenia. Pląsający i iskrzący pasek jakby na lewym oku. 2 lata temu mialam przebadane oczy ponieważ występuje u mnie ciśnienie oczne w wysokości 24 punktów badania wykazały dużą grubość rogowki. Dodatkowo cierpię na problemy z kręgosłupem szyjnym wzniesiona lordoza i ledzwiowym min obrzek szpiku. Zaburzenia pojawiają sie czasem podczas przewleklego kataru. Skad to wszystk?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z podwyższonym ciśnieniem. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza.