Zaburzenia widzenia przy nerwicy lękowej i stosowaniu leków

Stwierdzono u mnie nerwice lekowa.Od 2 mies. przyjmuje lek tritico. nie wiem czemu ale jestem uczulony jak słusze cos o chorobach o jakis stanach chorobowych. mecza mnie dusnosci od 4 lat prawdopodobnie od zoładka .ale nie raz miałem wrazenie ze sie pogorszy ze sie udusze, nie raz chodziłem do okulisty bo "zle" widziałem problem ze skupieniem wzroku. ale okulisci mowia ze wzrok sokoli. coż to za nerwica że lek moj to przed chorobami.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza