Zaburzenia wytrysku

Witam serdecznie. Jeżeli zaburzenia wytrysku nie mają większego znaczenia w wieku 60 lat, czy należy zwracacać na to szczególną uwagę? Czy może to być zjawisko normalne i nie trzeba się tym specjanie przejmować, skoro i tak jest to w tym wieku nie potrzebne??? A bardzo potrzebne leczenie prostaty. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie!

Zaburzenia wytrysku to nie tylko schorzenie, na które można chorować. Może to być objaw innej, toczącej się choroby lub farmakologicznego leczenia nadciśnienia tętniczego czy depresji. Dlatego warto odwiedzić urologa, aby wykluczył ewentualne przyczyny zaburzeń wytrysku, nawet jeżeli one Panu nie przeszkadzają.