Zaburzenia wzwodu po założeniu prezerwatywy

Witam Mam problem ze wzwodem Gdy sie pieścimy z dziewczyną mam pełny wzwód, gdy tylko chwile przestaniemy zaraz odpada. Gdy już jest ten wzwód i stane tylko po prezerwatywe, minimalnie miękczeje , a gdy ubiore ją to jaszcze bardziej sie kurczy, dopiero gdy wejdę do pochwy, staje sie wzwód CO to może byc ? Często sie kiedyś masturbowałem, teraz już rzadziej, ale też sie zdarza, i używam teraz pompki Bathmate, Proszę o pomoc pozdrawiam

Dzień Dobry,

biorąc pod uwagę oba zadane przez Pana pytania proponuję analizę przyczyn z powodu których używa Pan wspomnianego urządzenia, ewentualnie konsultację z seksuologiem.
Zdarza się, że mężczyźni w momencie przerwania gry wstępnej, np. w celu założenia prezerwatywy doświadczają niewielkiego spadku podniecenia, a co za tym idzie także niewielkiej utraty erekcji.
Efektem długotrwałej masturbacji może być preferowanie bardziej intensywnej stymulacji. Istotne jest jak często "zdarza się" obecnie masturbacja.

Jestem przeciwny stosowaniu urządzeń mechanicznych na penisa bez konsultacji lekarskiej.
Po prezerwatywę nie należy wstawać, powinna być ona przygotowana do użycia już przed kontaktem i leżeć na wyciągnięcie ręki.
Przećwiczyć należy sprawne, szybkie zakładanie... Wskazana wizyta u lekarza seksuologa, jeśli objaw słabego wzwodu będzie utrzymywał się.
Dobrze byłoby, żeby partnerka przewlekle stymulowała penisa, gdy jesteście w bliskiej miłosnej sytuacji...
Pozdrawiam. JW, Poznań.