Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia wzwodu po założeniu prezerwatywy

Witam Mam problem ze wzwodem Gdy sie pieścimy z dziewczyną mam pełny wzwód, gdy tylko chwile przestaniemy zaraz odpada. Gdy już jest ten wzwód i stane tylko po prezerwatywe, minimalnie miękczeje , a gdy ubiore ją to jaszcze bardziej sie kurczy, dopiero gdy wejdę do pochwy, staje sie wzwód CO to może byc ? Często sie kiedyś masturbowałem, teraz już rzadziej, ale też sie zdarza, i używam teraz pompki Bathmate, Proszę o pomoc pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Dzień Dobry,

biorąc pod uwagę oba zadane przez Pana pytania proponuję analizę przyczyn z powodu których używa Pan wspomnianego urządzenia, ewentualnie konsultację z seksuologiem.
Zdarza się, że mężczyźni w momencie przerwania gry wstępnej, np. w celu założenia prezerwatywy doświadczają niewielkiego spadku podniecenia, a co za tym idzie także niewielkiej utraty erekcji.
Efektem długotrwałej masturbacji może być preferowanie bardziej intensywnej stymulacji. Istotne jest jak często "zdarza się" obecnie masturbacja.

0

Jestem przeciwny stosowaniu urządzeń mechanicznych na penisa bez konsultacji lekarskiej.
Po prezerwatywę nie należy wstawać, powinna być ona przygotowana do użycia już przed kontaktem i leżeć na wyciągnięcie ręki.
Przećwiczyć należy sprawne, szybkie zakładanie... Wskazana wizyta u lekarza seksuologa, jeśli objaw słabego wzwodu będzie utrzymywał się.
Dobrze byłoby, żeby partnerka przewlekle stymulowała penisa, gdy jesteście w bliskiej miłosnej sytuacji...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy